Art. 9051 A4 C 6,3X50
Blachowkręty z łbem wg ISO 4762
Numer pozycji
9051463 50
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377206954
Waga netto na 100
1,046 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
9051463 50
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377206954
Waga netto na 100
1,046 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6,3 mm |
| Średnica w calach (d) | 14 " |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Całkowita długość w calach ((Cal)) | 2 " |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wysokość łba (k) | 6 mm |
| Wymiar t (t) | 3,4 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 5 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim
Blacha skręcanych elementów musi być grubsza, niż skok gwintu wybranego wkrętu
Obszar zastosowań
Konstrukcje staloweWłaściwości
- gwint do blach- gniazdo sześciokątne
- łeb wg ISO 4762
Udostępnij Art. 9051 A4 C 6,3X50