Art. 9057 A2 BZ 6,3X75
Śruby fasadowe z czop., z podk. uszczelniaj. 16 mm
Numer pozycji
9057263 75
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377210807
Waga netto na 100
1,655 kg
Jednostki opakowania:
100
800
19.200
Numer pozycji
9057263 75
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377210807
Waga netto na 100
1,655 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6,3 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 4,6 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 3/8" |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Długość gwintu (b) | 64 mm |
| Średnica zewnętrzna podkładki (d2) | 16 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Mocowanie blach profilowanych i płyt włóknisto-cementowych do konstrukcji drewnianych, stalowych i aluminiowychPoszczególne średnice otworów są podane w świadectwach dopuszczenia do stosowania w budownictwie.
Drewno: Minimalna głębokość wkręcenia wynosi 30 mm
Stal: Czop powinien wystawać 7 mm przy podkonstrukcji metalowej.
Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Elewacje, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Kształt BZ- Gwint drobnozwojowy z trzpieniem do podkonstrukcji stalowych > 3 mm
- ETA-13/0178 dla długości od 75 mm
- Śruby mocujące do płyt warstwowych
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9057 A2 BZ 6,3X75