Art. 9066 A2 C 3,9X19 Z - RAL 9003
Śruby do mocow. parape. z podk. poliamid. biały
Numer pozycji
90662139 19
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377212030
Waga netto na 100
0,191 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
90662139 19
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377212030
Waga netto na 100
0,191 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,9 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 19 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| Średnica w calach (d) | 7 " |
| Całkowita długość w calach ((Cal)) | 0,75 " |
| kształt głowy | Czapka z głowy |
| Średnica łba (dk) | 7,9 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,1 mm |
| Średnica podkładki (d3) | 12 mm |
| Wymiar s (s) | 1,5 mm |
| Kolor | RAL 9003 - Biały sygnałowy |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim
Blacha skręcanych elementów musi być grubsza, niż skok gwintu wybranego wkrętu
Obszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, ElewacjeBroszury produktów
Udostępnij Art. 9066 A2 C 3,9X19 Z - RAL 9003