Art. 9082 A2 M 10X300 SW 7 zamontowany
Śruby dwugwintowe z DIN 6923 + EPDM
Numer pozycji
90822210 300
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377252852
Waga netto na 100
17,250 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
90822210 300
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377252852
Waga netto na 100
17,250 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 300 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 7 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 67 mm |
| Długość gwintu metrycznego (lm) | 150 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Zmontowane kompletnie z DIN 6923, uszczelka EPDMZastosowania
Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznychRóżne wykonania i zestawy
Obszar zastosowań
Instalacje solarneBroszury produktów
Udostępnij Art. 9082 A2 M 10X300 SW 7 zamontowany