Art. 9082 A2 M 10X90
Śruby dwug. sześciok. z/bez klucza płaskiego
Numer pozycji
9082210 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377415073
Waga netto na 100
3,480 kg
Numer pozycji
9082210 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377415073
Waga netto na 100
3,480 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 8 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 57 mm |
| Długość gwintu metrycznego (lm) | 20 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Do podwieszenia korytek kablowych, rur, belek itd. do sufitu.Do mocowania podkonstrukcji kolektorów słonecznych
Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznych
Różne wykonania i zestawy
* bez odcinka sześciokątnego między gwintami
Obszar zastosowań
Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Branża sanitarna, ElektrykaWłaściwości
* bez odcinka sześciokątnego między gwintamiUdostępnij Art. 9082 A2 M 10X90