Art. 9082 A2 M 12X200 SW 9 zamontowany
Śruby dwugwintowe z DIN 125 + 9021 + 934 + EPDM
Numer pozycji
90822112 200
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377241849
Waga netto na 100
21,200 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
90822112 200
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377241849
Waga netto na 100
21,200 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 200 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 9 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 80 mm |
| Długość gwintu metrycznego (lm) | 100 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Zmontowane kompletnie z DIN 125, DIN 9021 (M10), DIN 934, uszczelka EPDMZastosowania
Dla punktów sprzedaży kolektorów słonecznychRóżne wykonania i zestawy
Obszar zastosowań
Instalacje solarneWłaściwości
* bez odcinka sześciokątnego między gwintamiBroszury produktów
Udostępnij Art. 9082 A2 M 12X200 SW 9 zamontowany