Art. 9082 A2 M 6X60 TX15
Śruby dwug. sześciok. z powierzchnią „pod klucz”
Numer pozycji
90822T6 60
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377396709
Waga netto na 100
0,785 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
90822T6 60
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377396709
Waga netto na 100
0,785 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX15 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 37 mm |
| Długość gwintu metrycznego (lm) | 20 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Podwieszenia sufitowe do korytek kablowych, rur, trawersów itp.Do mocowania konstrukcji wsporczych w sektorze solarnym
Dla branży solarnej
Różne konstrukcje i dostosowania
Obszar zastosowań
Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Branża sanitarna, ElektrykaWłaściwości
- Ø6 bez sześciokąta między gwintamiUdostępnij Art. 9082 A2 M 6X60 TX15