Art. 9082 A2 M 8X70 TX25
Śruby dwug. sześciok. z powierzchnią „pod klucz”
Numer pozycji
90822T8 70
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377396785
Waga netto na 100
1,673 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
90822T8 70
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377396785
Waga netto na 100
1,673 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | Drewno / metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Długość gwintu do drewna (lh) | 37 mm |
| Długość gwintu metrycznego (lm) | 25 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Podwieszenia sufitowe do korytek kablowych, rur, trawersów itp.Do mocowania konstrukcji wsporczych w sektorze solarnym
Dla branży solarnej
Różne konstrukcje i dostosowania
Obszar zastosowań
Instalacje solarne, Konstrukcje stalowe, Branża sanitarna, ElektrykaWłaściwości
- Ø8 dla długości uzwojeń: - Długość 50-70mm / 150-160mm- Ø8 o średnicy (SW6) do uzwojeń: - Długość 80-140mm
Udostępnij Art. 9082 A2 M 8X70 TX25