Art. 9083 A4 6X20 TX30
Śruby łeb kuli, gniazd. gwiazd. do zawias. drzwio.
Numer pozycji
908346 20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377361455
Waga netto na 100
0,410 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
908346 20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377361455
Waga netto na 100
0,410 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX30 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| kształt głowy | Risso |
| Średnica łba (dk) | 13 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Średnica rdzenia | 3,7 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeUdostępnij Art. 9083 A4 6X20 TX30