Art. 9086 A4 5,5X35 TX20 - RAL 7037
Śruby Trespo do drewna, łeb grzyb. gniaz. gwiazd.
Numer pozycji
90864703755 35
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377391728
Waga netto na 100
0,375 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
90864703755 35
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377391728
Waga netto na 100
0,375 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5,5 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| kształt głowy | Risso |
| Średnica łba (dk) | 12,3 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,7 mm |
| Kolor | RAL 7037 - Szary pył |
| Długość gwintu (b) | 23 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
- Idealny do połączeń śrubowych w sektorze drzewnym.- Pasuje do koloru mocowanego elementu.
Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeWłaściwości
- Malowany proszkowo- RAL 7037
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9086 A4 5,5X35 TX20 - RAL 7037