Art. 9087 A2 4,5X45 TX20 - RAL 3009
Blachowkręty 2-częściowe z podk. uszczelnia. 15 mm
Numer pozycji
9087222300945 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377347084
Waga netto na 100
0,520 kg
Jednostki opakowania:
200
2.400
57.600
Numer pozycji
9087222300945 45
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377347084
Waga netto na 100
0,520 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,5 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 8,3 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,35 mm |
| Kolor | RAL 3009 - Utleniona czerwień |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Zwulkanizowana uszczelka EPDM- Odporność na warunki atmosferyczne dzięki uszczelce EPDM
- Hermetyczne i wodoszczelne połączenie dzięki uszczelce EPDM
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
- Do użytku na zewnątrz oraz w pomieszczeniach wilgotnych.- Obróbki blacharskie na podkonstrukcjach drewnianych.
- Do montażu okładzin ścianek attykowych.
Obszar zastosowań
Elewacje, Instalacje solarneWłaściwości
- Lakierowane na górze- RAL 3009
- błyszczące
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9087 A2 4,5X45 TX20 - RAL 3009