Art. 9087 A2 5,0X300 TX20
Blachowkręty 2-częściowe z podk. uszczelnia. 15 mm
Numer pozycji
908722045 300
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377268631
Waga netto na 100
2,810 kg
Jednostki opakowania:
100
9.600
Numer pozycji
908722045 300
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377268631
Waga netto na 100
2,810 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość całkowita (l) | 300 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 9,2 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,5 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Zwulkanizowana uszczelka EPDM- Odporność na warunki atmosferyczne dzięki uszczelce EPDM
- Hermetyczne i wodoszczelne połączenie dzięki uszczelce EPDM
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
- Do użytku na zewnątrz oraz w pomieszczeniach wilgotnych.- Obróbki blacharskie na podkonstrukcjach drewnianych.
- Do montażu okładzin ścianek attykowych.
Obszar zastosowań
Elewacje, Instalacje solarneBroszury produktów
Udostępnij Art. 9087 A2 5,0X300 TX20