Art. 9090 A2 4,0X20 H
Śruby z łbem stożkowym płaskim do termoplastów
Numer pozycji
9090240 20
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377346735
Waga netto na 100
0,140 kg
Jednostki opakowania:
500
315.000
Numer pozycji
9090240 20
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377346735
Waga netto na 100
0,140 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | Plastikowy gwint |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 8,4 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,8 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Wysoka wytrzymałość na rozciąganie i skręcanie- Niskie rozszczepienie promieniowe dzięki małym kątom bocznym
- Bardzo silne samoblokowanie przed poluzowaniem
- Zwiększona odporność na wibracje
Zastosowania
Do bezpośredniego wkręcania bez konieczności nacinania gwintu w tworzywach sztucznych, zwłaszcza termoplastycznych.Obszar zastosowań
Inne zastosowania, Produkcja formWłaściwości
- Głowica z łbem stożkowym- PH
Udostępnij Art. 9090 A2 4,0X20 H