Art. 9091 A2 4,0X8 H
Śruby z łbem kulistym do termoplastów
Numer pozycji
9091240 8
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377218537
Waga netto na 100
0,100 kg
Jednostki opakowania:
500
675.000
Numer pozycji
9091240 8
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377218537
Waga netto na 100
0,100 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 8 mm |
| Typ gwintu | Plastikowy gwint |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 7,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,7 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PH2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Wysoka wytrzymałość na rozciąganie i skręcanie- Niskie rozszczepienie promieniowe dzięki małym kątom bocznym
- Bardzo silne samoblokowanie przed poluzowaniem
- Zwiększona odporność na wibracje
Zastosowania
Do bezpośredniego wkręcania bez konieczności nacinania gwintu w tworzywach sztucznych, zwłaszcza termoplastycznych.Obszar zastosowań
Inne zastosowania, Produkcja formWłaściwości
- Okrągła głowica- PH
Udostępnij Art. 9091 A2 4,0X8 H