Art. 9092 A2 5,5X35 H
Śruby fasado. z gwin. dwuzwo. (HiLo) i koń. ustal.
Numer pozycji
9092255 35
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377218551
Waga netto na 100
0,550 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
9092255 35
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377218551
Waga netto na 100
0,550 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | HI-LO wątek |
| kształt głowy | Czapka z głowy |
| Średnica łba (dk) | 9,2 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Phillips |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 30 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do elewacjiObszar zastosowań
ElewacjeUdostępnij Art. 9092 A2 5,5X35 H