Art. 9098 A2 BZ 6,3X25
Śruby fasadowe z czop., z podk. uszczelniaj. 22 mm
Numer pozycji
9098263 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377222220
Waga netto na 100
0,995 kg
Jednostki opakowania:
200
1.600
38.400
Numer pozycji
9098263 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377222220
Waga netto na 100
0,995 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6,3 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 4,8 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 3/8" |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 25 mm |
| Średnica zewnętrzna podkładki (d2) | 22 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Mocowanie blach profilowanych i włókno-cementowych do podkonstrukcji stalowych i aluminiowychOdpowiednie średnice otworów można znaleźć w aprobatach nadzoru budowlanego.
Stal: Czop powinien wystawać 7 mm na metalowej konstrukcji nośnej.
Obszar zastosowań
Elewacje, Konstrukcje stalowe, Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Kształt BZ- Gwint drobnozwojowy z trzpieniem do podkonstrukcji stalowych > 3 mm
- ETA-13/0178 dla długości od 75 mm
- Śruby mocujące do płyt warstwowych
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9098 A2 BZ 6,3X25