Art. 9100 A2 C 6,3X25 SP1/4
Śruby zabezpieczające, łeb walco. z dwoma otworami, blachowkręt
Numer pozycji
9100263 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377129420
Waga netto na 100
0,606 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
9100263 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377129420
Waga netto na 100
0,606 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6,3 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 12,4 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SP-1/4 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Dwuotworowy |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Bezpieczne gniazdo 2-otworowe – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bitZastosowania
Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażoweObszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- gniazdo dwuotworowe
- łeb walcowy
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9100 A2 C 6,3X25 SP1/4