Art. 9102 A2 C 2,9X25 SP4
Śruby zabezpie. łeb stożk. płask. z dwoma otworami, blachowkręt
Numer pozycji
9102229 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377128300
Waga netto na 100
0,091 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
9102229 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377128300
Waga netto na 100
0,091 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 2,9 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 5,6 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,7 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SP-4 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Dwuotworowy |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Bezpieczne gniazdo 2-otworowe – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bitZastosowania
Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażoweObszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- gniazdo dwuotworowe
- łeb stożkowy
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9102 A2 C 2,9X25 SP4