Art. 9103 A2 M 3X25 SP4
Śruby zabezpie. łeb stożk. płask. z dwoma otworami, gwindt metryczny
Numer pozycji
910323 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377126702
Waga netto na 100
0,122 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
910323 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377126702
Waga netto na 100
0,122 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 6 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,75 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SP-4 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Dwuotworowy |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Bezpieczne gniazdo 2-otworowe – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bitZastosowania
Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażoweObszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint metryczny- gniazdo dwuotworowe
- łeb stożkowy
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9103 A2 M 3X25 SP4