Art. 9110 A2 C 3,5X16 ISK-PIN 2
Śruby zabezpieczające,łeb grzybk., sześciok. PIN, blachowkręt
Numer pozycji
9110235 16
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377129628
Waga netto na 100
0,110 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
9110235 16
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377129628
Waga netto na 100
0,110 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | Grzybkowym |
| Średnica łba (dk) | 5,7 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,65 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 2 PIN |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus z pinem |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bitZastosowania
Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażoweObszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- gniazdo sześciokątne z pinem
- łeb grzybkowy
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9110 A2 C 3,5X16 ISK-PIN 2