Art. 9111 A2 M 6X30 ISK-PIN 4
Śruby zabezpieczające,łeb grzybk., sześciok. PIN, gwint metryczny
Numer pozycji
911126 30
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377127785
Waga netto na 100
0,660 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
911126 30
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377127785
Waga netto na 100
0,660 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Grzybkowym |
| Średnica łba (dk) | 10,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 4 PIN |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus z pinem |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bitZastosowania
Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażoweObszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint metryczny- gniazdo sześciokątne z pinem
- łeb grzybkowy
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9111 A2 M 6X30 ISK-PIN 4