Art. 9112 A2 C 6,3X16 ISK-PIN 4
Śruby zabezpiecz., łeb stożk. płas., sześciok. PIN, blachowkręt
Numer pozycji
9112263 16
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377130112
Waga netto na 100
0,307 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
9112263 16
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377130112
Waga netto na 100
0,307 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6,3 mm |
| Długość całkowita (l) | 16 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 12,4 mm |
| Wysokość łba (k) | 4 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 4 PIN |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus z pinem |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bitZastosowania
Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażoweObszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- gniazdo sześciokątne z pinem
- łeb stożkowy
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9112 A2 C 6,3X16 ISK-PIN 4