Art. 9113 A2 M 5X70 ISK-PIN 3
Śruby zabezpiecz., łeb stożk. płas., sześciok. PIN, gwint metrycny
Numer pozycji
911325 70
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377370310
Waga netto na 100
1,080 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
911325 70
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377370310
Waga netto na 100
1,080 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,95 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 3 PIN |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus z pinem |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bitZastosowania
Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażoweObszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint metryczny- gniazdo sześciokątne z pinem
- łeb stożkowy
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9113 A2 M 5X70 ISK-PIN 3