Art. 9121 A2 M 12X30 TX-PIN 55
Śruby zabezpieczające, łeb grzybk., gwiazdk. PIN, blachowkręt
Numer pozycji
9121212 30
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377363558
Waga netto na 100
3,110 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
9121212 30
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377363558
Waga netto na 100
3,110 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Grzybkowym |
| Średnica łba (dk) | 21 mm |
| Wysokość łba (k) | 6,6 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX55 PIN |
| Rodzaj napędu (napęd) | Gniazdo gwiazdkowe z pinem |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bitZastosowania
Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażoweObszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint metryczny- gniazdo sześciokarbowe z pinem
- łeb grzybkowy
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9121 A2 M 12X30 TX-PIN 55