Art. 9121 A2 M 8X20 TX-PIN 40
Śruby zabezpieczające, łeb grzybk., gwiazdk. PIN, blachowkręt
Numer pozycji
912128 20
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377132215
Waga netto na 100
0,960 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
912128 20
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377132215
Waga netto na 100
0,960 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Grzybkowym |
| Średnica łba (dk) | 14 mm |
| Wysokość łba (k) | 4,4 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX40 PIN |
| Rodzaj napędu (napęd) | Gniazdo gwiazdkowe z pinem |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bitZastosowania
Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażoweObszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint metryczny- gniazdo sześciokarbowe z pinem
- łeb grzybkowy
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9121 A2 M 8X20 TX-PIN 40