Art. 9123 A2 M 10X25 TX-PIN 45
Śruby zabezpiecza., łeb stożk. płas., gwiazdk. PIN, gwint metryczny
Numer pozycji
9123210 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377370709
Waga netto na 100
1,660 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
9123210 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377370709
Waga netto na 100
1,660 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 20 mm |
| Wysokość łba (k) | 5,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX45 PIN |
| Rodzaj napędu (napęd) | Gniazdo gwiazdkowe z pinem |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Bezpieczne gniazdo z pinem – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bitZastosowania
Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażoweObszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint metryczny- gniazdo sześciokarbowe z pinem
- łeb stożkowy
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9123 A2 M 10X25 TX-PIN 45