Art. 9130 A2 C 5,5X19
Śruby zabezpieczające z łbem półkulistym, jednora., blachowkręt
Numer pozycji
9130255 19
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377131287
Waga netto na 100
0,360 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
9130255 19
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377131287
Waga netto na 100
0,360 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 19 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 10,4 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,9 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Jednokierunkowy |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Bezpieczne gniazdo jednokierunkowe – do przykręcenia i odkręcenia konieczny specjalny bitZastosowania
Idealna ochrona przed kradzieżą, ponieważ do odkręcenia jest konieczne specjalne narzędzie montażoweObszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- gniazdo jednokierunkowe
- łeb półkulisty
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9130 A2 C 5,5X19