Art. 9140 A2 M 6X25 z korkiem
Śruby zabezpie., łeb grzybk., sześciok. z zatyczką, gwint metryczny
Numer pozycji
914026 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377132925
Waga netto na 100
0,550 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
914026 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377132925
Waga netto na 100
0,550 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Grzybkowym |
| Średnica łba (dk) | 10,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 4 |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Śruba + zaślepka w jednym opakowaniu- Mocowanie bez możliwości odkręcenia
Zastosowania
Wykonanie: Zaślepka wbijana po wkręceniu śruby.Zaślepka dołączona luzem.
Obszar zastosowań
Zabezpieczenia, Instalacje solarne, Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint metryczny- gniazdo sześciokątne z zaślepką
- łeb grzybkowy
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9140 A2 M 6X25 z korkiem