Art. 9142 A4 4,2X56/30 TX20 gwintem grubozwojowym
Śruby do tarasów,łeb płas. SK-Drill, nacięc. tnące
Numer pozycji
9142442 56/30
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377257840
Waga netto na 100
0,343 kg
Jednostki opakowania:
250
Numer pozycji
9142442 56/30
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377257840
Waga netto na 100
0,343 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,2 mm |
| Długość całkowita (l) | 56 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 7,6 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,65 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 30 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez wyłamywania drewnaKarb tnący w gwincie eliminuje naprężenia w drewnie, zapobiegając w ten sposób jego pękaniu.
Bez nawiercania
W większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Bez przebarwień
Kwasoodporna stal nierdzewna zapobiega powstawaniu przebarwień drewna oraz łbów śrub.
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Doskonała estetyka
Cztery karby frezujące pod łbem gwarantują łatwe i równe wkręcenie SK-Drill.
Zastosowania
Idealne do przykręcania desek tarasowych do drewnianych legarów, przede wszystkim do krajów skandynawskich.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeWłaściwości
- Łeb stożkowy 80°- karby frezujące pod łbem
- karb tnący
- gwint grubozwojowy
- skrócony gwint
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9142 A4 4,2X56/30 TX20 gwintem grubozwojowym