Art. 9147 A4 4,5X90/54 TX20 CUT
Śruby do drew. zmoc. łeb stożk-płas. częśc. freze.
Numer pozycji
9147445 90/54
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377377869
Waga netto na 100
0,600 kg
Jednostki opakowania:
200
2.400
57.600
Numer pozycji
9147445 90/54
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377377869
Waga netto na 100
0,600 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 9 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,7 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 54 mm |
| Liczba żeber frezujących | 6 Pcs. |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Bez nawiercania
W większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do drewna. Optymalna geometria gwintu zapewnia doskonałe mocowanie w różnych materiałach drewnopochodnych. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przenoszenie siły.Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeWłaściwości
- Łeb stożkowy 90°- wzmocniona dolna część łba
- gniazdo sześciokarbowe TX
- końcówka tnąca
- karby frezujące pod łbem
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9147 A4 4,5X90/54 TX20 CUT