Art. 9167 A2 4,5X35 Z
Blachowkręty 2-częściowe z podk. uszczelnia. 15 mm
Numer pozycji
916722045 35
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377222565
Waga netto na 100
0,450 kg
Jednostki opakowania:
100
2.700
64.800
Numer pozycji
916722045 35
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377222565
Waga netto na 100
0,450 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 8,3 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,35 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | PZ2 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Pozidrive |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Zwulkanizowana uszczelka EPDM- Odporność na warunki atmosferyczne dzięki uszczelce EPDM
- Hermetyczne i wodoszczelne połączenie dzięki uszczelce EPDM
Zastosowania
- Do użytku na zewnątrz oraz w pomieszczeniach wilgotnych.- Obróbki blacharskie na podkonstrukcjach drewnianych.
- Do montażu okładzin ścianek attykowych.
Obszar zastosowań
Elewacje, Instalacje solarneUdostępnij Art. 9167 A2 4,5X35 Z