Art. 9191 A2 3,0X6 TX10
Śruby z łbem kulistym do termoplastów z kołnierzem
Numer pozycji
91912T30 6
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377408891
Waga netto na 100
0,043 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
91912T30 6
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377408891
Waga netto na 100
0,043 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 6 mm |
| Typ gwintu | Plastikowy gwint |
| kształt głowy | Risso |
| Średnica łba (dk) | 5,2 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,2 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Średnica kołnierza (dc) | 6 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Wysoka wytrzymałość na rozciąganie i skręcanie- Niskie rozszczepienie promieniowe dzięki małym kątom bocznym
- Bardzo silne samoblokowanie przed poluzowaniem
- Zwiększona odporność na wibracje
Zastosowania
Do bezpośredniego wkręcania bez konieczności nacinania gwintu w tworzywach sztucznych, zwłaszcza termoplastycznych.Obszar zastosowań
Inne zastosowania, Produkcja formWłaściwości
- Okrągła głowica- Napęd TX
- Kołnierz
Udostępnij Art. 9191 A2 3,0X6 TX10