Art. 9191 A2 5,0X25 TX20
Śruby z łbem kulistym do termoplastów z kołnierzem
Numer pozycji
91912T50 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377409119
Waga netto na 100
0,310 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
91912T50 25
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377409119
Waga netto na 100
0,310 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | Plastikowy gwint |
| kształt głowy | Risso |
| Średnica łba (dk) | 9 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,4 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Średnica kołnierza (dc) | 10 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Wysoka wytrzymałość na rozciąganie i skręcanie- Niskie rozszczepienie promieniowe dzięki małym kątom bocznym
- Bardzo silne samoblokowanie przed poluzowaniem
- Zwiększona odporność na wibracje
Zastosowania
Do bezpośredniego wkręcania bez konieczności nacinania gwintu w tworzywach sztucznych, zwłaszcza termoplastycznych.Obszar zastosowań
Inne zastosowania, Produkcja formWłaściwości
- Okrągła głowica- Napęd TX
- Kołnierz
Udostępnij Art. 9191 A2 5,0X25 TX20