Art. 9242 A2 4,0X40/24 TX15
Śruby do drewna z łbem ozdobnym z karbem tnącym i profilem żebrowanym
Numer pozycji
9242240 40/24
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377390004
Waga netto na 100
0,233 kg
Jednostki opakowania:
200
5.400
129.600
Numer pozycji
9242240 40/24
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377390004
Waga netto na 100
0,233 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 40 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| kształt głowy | ozdobne głowy |
| Średnica łba (dk) | 6 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,75 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX15 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Długość gwintu (b) | 24 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Żebrowany profilŻebrowany profil gwarantuje niskie momenty obrotowe wkręcania nawet przy wysokich elementach mocujących.
Bez nawiercania
W większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Bez wyłamywania drewna
Końcówka tnąca umożliwia precyzyjne osadzenie bez wyłamywania nawet w przypadku twardego drewna.
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do zakładów stolarskich i ciesielskich oraz firm ogrodniczych do mocowania desek tarasowych i pomostów. Idealne rozwiązanie również do twardych gatunków drewna, jak bangkirai, massaranduba itp.Minimalna głębokość wkręcenia wynosi 4 x średnica. W zależności od gatunku drewna głębokość wkręcenia powinna wynosić 8 x średnica.
Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeWłaściwości
- Ozdobny łeb 60°- końcówka tnąca
- profil żebrowany
- karby frezujące pod łbem
- gniazdo sześciokarbowe TX
- specjalna powłoka poślizgowa
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9242 A2 4,0X40/24 TX15