Art. 9244 1.4006 3,5X30/18 TX15
Śruby do drewna z łb.pł. i końc.wiercącą
Numer pozycji
9244400635 30/18
Gatunek stali
C1
EAN/GTIN
4043377319210
Waga netto na 100
0,137 kg
Jednostki opakowania:
500
13.500
324.000
Numer pozycji
9244400635 30/18
Gatunek stali
C1
EAN/GTIN
4043377319210
Waga netto na 100
0,137 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 7 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,1 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX15 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Długość gwintu (b) | 18 mm |
| Wymiar dp (dp) | 2,8 mm |
| Długość końcówki wiercącej (lp) | 3,5 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Bez nawiercaniaW większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do zakładów stolarskich i ciesielskich oraz firm ogrodniczych do mocowania desek tarasowych i pomostów. Idealne rozwiązanie również do twardych gatunków drewna, jak bangkirai, massaranduba itp.Minimalna głębokość wkręcenia wynosi 4 x średnica. W zależności od gatunku drewna głębokość wkręcenia powinna wynosić 8 x średnica.
Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeWłaściwości
- Łeb stożkowy 90°- końcówka wiercąca
- karby frezujące pod łbem
- gniazdo sześciokarbowe TX
- martenzytyczna stal nierdzewna hartowana (1.4006)
- specjalna powłoka poślizgowa
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9244 1.4006 3,5X30/18 TX15