Art. 9245 1.4006 5,0X100/60 TX25
TBS-Drill Zyl. Śruby do tarasów,nacie. tnące
Numer pozycji
9245400650 100/60
Gatunek stali
C1
EAN/GTIN
4043377317216
Waga netto na 100
0,952 kg
Jednostki opakowania:
100
1.800
43.200
Numer pozycji
9245400650 100/60
Gatunek stali
C1
EAN/GTIN
4043377317216
Waga netto na 100
0,952 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 8,75 mm |
| Wysokość łba (k) | 5,45 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Długość gwintu (b) | 60 mm |
| Wymiar dz (dz) | 6,15 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Żebrowany profilŻebrowany profil gwarantuje niskie momenty obrotowe wkręcania nawet przy wysokich elementach mocujących.
Bez nawiercania
W większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Bez wyłamywania drewna
Końcówka tnąca umożliwia precyzyjne osadzenie bez wyłamywania nawet w przypadku twardego drewna.
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Łeb walcowy – bez odstających włókien drewna.
Łeb walcowy posiada małą stożkową końcówkę, dzięki czemu włókna drewna chowają się w materiale. Po podłodze można bez obaw chodzić boso
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do zakładów stolarskich i ciesielskich oraz firm ogrodniczych do mocowania desek tarasowych i pomostów. Idealne rozwiązanie również do twardych gatunków drewna, jak bangkirai, massaranduba itp.Minimalna głębokość wkręcenia wynosi 4 x średnica. W zależności od gatunku drewna głębokość wkręcenia powinna wynosić 8 x średnica.
Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeWłaściwości
- Łeb walcowy- profil żebrowy
- końcówka tnąca
- gniazdo sześciokarbowe TX
- martenzytyczna stal nierdzewna hartowana (1.4006)
- specjalna powłoka poślizgowa
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9245 1.4006 5,0X100/60 TX25