Art. 9246 1.4006 6,0X160/70 TX25
Śruby do drewna łb.pł., końc. wierc. i prof.żebr.
Numer pozycji
9246400660 160/70
Gatunek stali
C1
EAN/GTIN
4043377319753
Waga netto na 100
1,893 kg
Jednostki opakowania:
100
800
19.200
Numer pozycji
9246400660 160/70
Gatunek stali
C1
EAN/GTIN
4043377319753
Waga netto na 100
1,893 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 160 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 12 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,6 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Długość gwintu (b) | 70 mm |
| Wymiar dp (dp) | 4,4 mm |
| Długość końcówki wiercącej (lp) | 5,8 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Żebrowany profilŻebrowany profil gwarantuje niskie momenty obrotowe wkręcania nawet przy wysokich elementach mocujących.
Bez nawiercania
W większości przypadków nie ma konieczności nawiercania otworu. Mimo to zawsze zalecamy wykonanie testu.
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
European technical Assessment ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do zakładów stolarskich i ciesielskich oraz firm ogrodniczych do mocowania desek tarasowych i pomostów. Idealne rozwiązanie również do twardych gatunków drewna, jak bangkirai, massaranduba itp.Minimalna głębokość wkręcenia wynosi 4 x średnica. W zależności od gatunku drewna głębokość wkręcenia powinna wynosić 8 x średnica.
Obszar zastosowań
Konstrukcje drewnianeWłaściwości
- Łeb stożkowy 90°- końcówka wiercąca
- karby frezujące pod łbem
- profil żebrowany
- gniazdo sześciokarbowe TX
- martenzytyczna stal nierdzewna hartowana (1.4006)
- specjalna powłoka poślizgowa
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9246 1.4006 6,0X160/70 TX25