Art. 9250 A4 6,0X150/70 TX25
Śruby do drewna z łbem talerzo. z nacięciem tnącym, gwint częściowy
Numer pozycji
9250460 150/70
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377376480
Waga netto na 100
1,958 kg
Jednostki opakowania:
100
1.200
28.800
Numer pozycji
9250460 150/70
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377376480
Waga netto na 100
1,958 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 150 mm |
| Typ gwintu | Gwint wkrętu do płyt wiórowych |
| kształt głowy | płyta czołowa |
| Średnica łba (dk) | 15 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,8 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 70 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Wysokie bezpieczeństwoDzięki znacznie wyższym wartościom przejścia łba w stosunku do łba stożkowego zużycie śrub jest nawet o 50% mniejsze.
Bez wyłamywania drewna
Karb tnący w gwincie eliminuje naprężenia w drewnie, zapobiegając w ten sposób jego pękaniu.
Łatwe ustawienie
Zapewnia szybkie chwycenie gwintu
Specjalna powłoka poślizgowa
Gwarantuje niskie momenty dokręcania, czyli redukuje niezbędną siłę
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia Małe wymiary
Idealne do przykręcania metalowych elementów, np. nóżek lub haków dachowych do podkonstrukcji drewnianych.
Europejska Aprobata Techniczna ETA 11/0283
UK Technical Assessment UKTA 22/6473
Zastosowania
Idealne do różnych elementów zewnętrznych, np. kolektorów słonecznych, wiat postojowych, balkonów, kładek, placów zabaw, domów prefabrykowanych oraz wszystkich elementów konstrukcyjnych. Idealne do różnych elementów zewnętrznych, np. kolektorów słonecznych, wiat postojowych, balkonów, kładek, placów zabaw, domów prefabrykowanych oraz wszystkich elementów konstrukcyjnych.Minimalna głębokość wkręcenia wynosi 4 x średnica. Głębokość wkręcenia powinna wynosić idealnie 8 x średnica. W obliczeniach nie należy uwzględniać głębokości wkręcenia powyżej 12 x średnica
Obszar zastosowań
Konstrukcje drewniane, Instalacje solarneWłaściwości
- Gwint na części trzpienia- śruba do drewna z łbem talerzowym
- końcówka tnąca
- specjalna powłoka poślizgowa
- gniazdo sześciokarbowe TX
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9250 A4 6,0X150/70 TX25