Art. 9287 A2 4,5X90 TX25
Blachowkręty 3-częściowe z podk. uszczelnia. 15 mm
Numer pozycji
928723045 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377224507
Waga netto na 100
0,880 kg
Jednostki opakowania:
100
1.200
28.800
Numer pozycji
928723045 90
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377224507
Waga netto na 100
0,880 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ gwintu | Wątek drewna |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 8,3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Wysokość łba (k) | 2,35 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Uszczelka EPDM dołączona luzem- Odporność na warunki atmosferyczne dzięki uszczelce EPDM
- Hermetyczne i wodoszczelne połączenie dzięki uszczelce EPDM
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanie
Gniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
- Do użytku na zewnątrz oraz w pomieszczeniach wilgotnych.- Obróbki blacharskie na podkonstrukcjach drewnianych.
- Do montażu okładzin ścianek attykowych.
Obszar zastosowań
Elewacje, Instalacje solarneBroszury produktów
Udostępnij Art. 9287 A2 4,5X90 TX25