Art. 9510 A2/CV 5,5X109 TX30
Wkręty samowiercące z łbem wpuszczanym, bimetalowe
Numer pozycji
95102B1255 109
Gatunek stali
BI-Metall A2
EAN/GTIN
4043377319791
Waga netto na 100
1,516 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
95102B1255 109
Gatunek stali
BI-Metall A2
EAN/GTIN
4043377319791
Waga netto na 100
1,516 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 109 mm |
| Średnica łba (dk) | 10,8 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX30 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Długość gwintu (b) | 50 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,9 mm |
| Długość końcówki wiercącej (lp) | 17 mm |
| Wymiar dp (dp) | 5,05 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
- Oszczędność czasuWiercenie, formowanie i łączenie w jednej operacji
- Redukcja kosztów
Bez wymiany narzędzi, bez wierteł
- Łopatki
zapobiegają wymuszonemu posuwowi w mocowanym materiale
Zastosowania
- Mocowanie drewna do podkonstrukcji stalowychObszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Instalacje solarneWłaściwości
- Bimetal - Specjalna metoda spawania łączy śrubę ze stali nierdzewnej z hartowaną końcówką ze stali węglowej- Łeb stożkowy
- Łopatki - zapobiegają wymuszonemu posuwowi
- Karby frezujące pod łbem
- Końcówka wiercąca
Broszury produktów
Udostępnij Art. 9510 A2/CV 5,5X109 TX30