DIN 1587 A2-70 M 24X2
Nakrętki kołpakowe sześciokątne, forma wysoka, wersja wytłaczana
dzieła gwint
Numer pozycji
1587224 2
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377353177
Waga netto na 100
21,600 kg
Numer pozycji
1587224 2
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377353177
Waga netto na 100
21,600 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 24 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Średnica łba (dk) | 34 mm |
| Typ gwintu | drobnozwojny |
| Wymiar h (h) | 42 mm |
| Wysokość sześciokąta (h) | 19 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 39,55 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 36 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 1587 A2-70 M 24X2