DIN 1587 A4-80 M 10X1 SW 17
Nakrętki kołpakowe sześciokątne, forma wysoka, wersja wytłaczana
dzieła gwint
Numer pozycji
1587410 1
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377353191
Waga netto na 100
2,010 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
1587410 1
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377353191
Waga netto na 100
2,010 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
| Średnica łba (dk) | 15 mm |
| Typ gwintu | drobnozwojny |
| Wymiar h (h) | 18 mm |
| Wysokość sześciokąta (h) | 8 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 17,59 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 17 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 1587 A4-80 M 10X1 SW 17