DIN 1587 A4 M 14 SW 22
Nakrętki kołpak. Sześciok., forma wysoka, toczone
Numer pozycji
15874014
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377252982
Waga netto na 100
4,000 kg
Numer pozycji
15874014
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377252982
Waga netto na 100
4,000 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 14 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Średnica łba (dk) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wymiar h (h) | 25 mm |
| Wysokość sześciokąta (h) | 11 mm |
| Wymiar kątowy (e) | 22,78 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 22 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij DIN 1587 A4 M 14 SW 22