DIN 404 1.4305 M 4X8
Śruby krzyżowe
Numer pozycji
040424 8
Gatunek stali
A1
EAN/GTIN
4043377029904
Waga netto na 100
0,164 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
040424 8
Gatunek stali
A1
EAN/GTIN
4043377029904
Waga netto na 100
0,164 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 8 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Średnica łba (dk) | 7 mm |
| Wysokość łba (k) | 5 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Konstrukcje staloweUdostępnij DIN 404 1.4305 M 4X8