DIN 417 A2 M 8X20
Śruby bez łba, z rowkiem i czopem
Numer pozycji
041728 20
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377030757
Waga netto na 100
0,350 kg
Numer pozycji
041728 20
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377030757
Waga netto na 100
0,350 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| Szerokość rowka (n) | 1,2 mm |
| Głębokość rowka (t) | 2 mm |
| Wymiar dp (dp) | 5,5 mm |
| Długość czopa (z) | 4 mm |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Elewacje, Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaUdostępnij DIN 417 A2 M 8X20