DIN 438 A2 M 2,5X10
Śruby bez łba, z rowkiem i krawędzią pierścieniową
Numer pozycji
0438225 10
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377033710
Waga netto na 100
0,009 kg
Numer pozycji
0438225 10
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377033710
Waga netto na 100
0,009 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 2,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 10 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| Szerokość rowka (n) | 0,4 mm |
| Głębokość rowka (t) | 0,72 mm |
| Wymiar dz (dz) | 1,2 mm |
| Twardość | 12 |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Elewacje, Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaUdostępnij DIN 438 A2 M 2,5X10