DIN 465 1.4305 M 4X5
Śruby z łbem radełkowanym, forma wysoka, z rowkiem
Numer pozycji
046524 5
Gatunek stali
A1
EAN/GTIN
4043377039231
Waga netto na 100
0,800 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
046524 5
Gatunek stali
A1
EAN/GTIN
4043377039231
Waga netto na 100
0,800 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 5 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Średnica łba (dk) | 16 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,5 mm |
| kształt głowy | Risso |
| Wymiar h (h) | 9,5 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| Wymiar ds (ds) | 8 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Konstrukcje staloweUdostępnij DIN 465 1.4305 M 4X5