DIN 465 1.4305 M 5X12
Śruby z łbem radełkowanym, forma wysoka, z rowkiem
Numer pozycji
046525 12
Gatunek stali
A1
EAN/GTIN
4043377039279
Waga netto na 100
1,540 kg
Jednostki opakowania:
25
Numer pozycji
046525 12
Gatunek stali
A1
EAN/GTIN
4043377039279
Waga netto na 100
1,540 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Średnica łba (dk) | 20 mm |
| Wysokość łba (k) | 4 mm |
| kształt głowy | Risso |
| Wymiar h (h) | 11,5 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| Wymiar ds (ds) | 10 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i konstrukcji stalowych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Konstrukcje staloweUdostępnij DIN 465 1.4305 M 5X12