DIN 551 A2 M 5X30
Śruby bez łba, z rowkiem i zakończeniem stożkowym
Numer pozycji
055125 30
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377041524
Waga netto na 100
0,340 kg
Numer pozycji
055125 30
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377041524
Waga netto na 100
0,340 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 30 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| Szerokość rowka (n) | 0,8 mm |
| Głębokość rowka (t) | 1,28 mm |
| Wymiar dp (dp) | 3,5 mm |
| Twardość | 12 |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Elewacje, Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaUdostępnij DIN 551 A2 M 5X30