DIN 551 A2 M 8X60
Śruby bez łba, z rowkiem i zakończeniem stożkowym
Numer pozycji
055128 60
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377041791
Waga netto na 100
1,990 kg
Numer pozycji
055128 60
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377041791
Waga netto na 100
1,990 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
| Szerokość rowka (n) | 1,2 mm |
| Głębokość rowka (t) | 2 mm |
| Wymiar dp (dp) | 5,5 mm |
| Twardość | 12 |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Elewacje, Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaUdostępnij DIN 551 A2 M 8X60